Forside Tjenester Prosjekter Om oss Kontakt oss

Kontakt

Ta kontakt med oss i dag!

Har du spørsmål angående våre tjenester, priser eller annet?

Ikke nøl med å ta kontakt med oss, for en uforpliktet prat.
Nordre Fokserød 21, 3241 Sandefjord

Svein Tore Hedberg

Daglig leder
400 89 100
svein.tore@fjordenelektro.no

Geir Mathisen

Saksbehandler
400 89 200
geir@fjordenelektro.no

Ole-Thomas Hofvander

Anleggsleder
400 89 300
ole.thomas@fjordenelektro.no

Magnus Andersen

Anleggsleder
413 71 840
magnus@fjordenelektro.no

Karl-Henrik Gustavsen


413 71 841
karl.henrik@fjordenelektro.no

Thomas Holmstul-Ødegaard


413 71 843
thomas@fjordenelektro.no

Simen Krohn-Olsen


413 71 842
post@fjordenelektro.no

Hans Olofsson


413 71 845
post@fjordenelektro.no

Lars-Martin Larsen


412 88 245
post@fjordenelektro.no

Håvard Engmann


413 71 844
post@fjordenelektro.no

Aleksejs Jefimenko


413 71 845
post@fjordenelektro.no

Kristian S. Nilsen


400 02 001
post@fjordenelektro.no

Magnus Rutefjord


454 66 669
post@fjordenelektro.no

Kai Hansen


400 02 001
post@fjordenelektro.no

Sigurd Hedberg


974 30 588
sigurd@fjordenelektro.no

Rahmat Zahedi


400 02 001
post@fjordenelektro.no

Alfred Hauane


400 02 001
post@fjordenelektro.no

Anders Frogner Hansen


400 02 001
post@fjordenelektro.no

Fjorden Elektro AS

921 342 047 MVA

Nordre Fokserød 21, 3241 Sandefjord

Telefon: 4000 2001
Epost: post@fjordenelektro.no

Sertifiseringer

Nettside utviklet av Insite Media AS